Ciğerhane Florya

Et ve Türk mutfağındaki önemi söz konusu olduğunda, en popüler lezzetlerden birisi olan ciğer yemeklerinden bahsetmemek olmaz.

Ocakbaşı et restoranlarının sunduğu bir lezzet ve bu restoranların ayrılmaz bir parçası olan ciğer; tavada kızardığında veya şişte piştiğinde, kendisini tadanlara bambaşka şekillerde lezzetli tatlar sunar.

Pek çok çeşitte ciğer türü ve diğer malzemeler ile hazırlanan çeşitli ciğer lezzetleri (perde ciğer ya da sarma ciğer gibi); yumuşacık pişecek şekilde bir kaç dakikada hazırlanabilen ve gittiğiniz bir restorandaki masanızda hem görsel hem de tadsal açıdan, sizlere muhteşem deneyim sunabilen lezzetlerdir.

Eğer bir ciğer lezzetli tutkunu olarak İstanbul'u ziyaret ediyor veya orada yaşıyorsanız ve tadı damağınızda kalacak derecede kaliteli bir şekilde hazırlanmış çeşitli ciğer yemekleri sunacak bir ciğerci mekanı arıyorsanız, o halde size en yakın lokasyonda bulunan Ciğerhane şubesine uğramanızı öneriyoruz.

Başakşehir ve Zeytinburnu'nda bulunan diğer şubelerimizin yanısıra; Florya şubemizde de sadece muhteşem lezzette olan ciğer sarmalarımızı değil, aynı zamanda da çeşitli mezeler ve adana ile urfa şiş ,çöp şiş, tavuk şiş,  perde ciğer, ciğer şiş ve pek çok türde gelen tatlılarımız gibi birbirinden çeşitli lezzetlerimizi de deneyimleme imkanı yakalayacaksınız.

İstanbul'daki en iyi ciğerci olabilmek için Florya şubemizde de (Zeytinburnu ve Başakşehir şubelerimizde olduğu gibi) şubelerimizde müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü; lezzetlerimiz haricinde müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetler arasında, hem çocuklar için oyun alanı hem de müşterilerimiz için ücretsiz olan otopark ve vale hizmetlerimiz de mevcuttur.

Oyun alanı hizmetimiz; bir yandan çocuklarınızın hem keyifli hem de eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarken, bir yandan da rahatça yemeğinizi yemenizi sağlar.

Trafik sorunları ve park alanı bulmanın zorluğu denilince, İstanbul'un bazen siz müşterilerimizi zorlayabileceğinin farkındayız.

Bundan ötürü de; müşterilerimizin, onlara ücretsiz olarak sunduğumuz otopark ve vale hizmeti sayesinde bu konuyu dert etmelerine gerek kalmıyor. Aracınızı park ettikten ve siparişinizi verdikten sonra, keyif verici ve sorunsuz bir şekilde lezzetlerimizi tatmaya başlayabilirsiniz.

İsterseniz şubemize bizzat gelerek; isterseniz de sağladığımız paket servisi hizmetinden yararlanarak, aralarında perde ciğer ve ciğer sarma gibi birbirlerinden eşşiz güzellikteki ciğer lezzetlerimizi deneyimlemeniz mümkün.

Sabah saat 08:00'de kapılarımızı siz müşterilerimize açıyor ve gece 02:00'ye kadar hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Ciğerhane olarak; hem sizlere sunduğumuz lezzetlerin kalitesi hem de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü bir daha asla İstanbul'da en iyi ciğerci diye arayışa girmeyeceğinizin ve şubelerimize uğramanız durumunda mükemmel bir deneyim yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

Adres: Şenlikköy, Şenlikköy Mh, Akasya Sk., No:2 Florya, Akasya Sk. No:2, 34153 Bakırköy/İstanbul

Telefon No: 0539 200 09 94