Ciğerhane Başakşehir

Türk mutfağında et yemeklerinin önemi mevzubahis olduğunda, mutfağımızın en popüler lezzetlerden birisi olan ciğer yemeklerinden bahsetmeden geçemeyiz.

Genellikle ocakbaşı türü et restoranlarının sunduğu bir lezzet ve bu restoranların ayrılmaz bir parçası olan ciğer; ister tavada kızarsın ve isterse şişte pişsin, kendisini tadanlara farklı şekillerde pek çok lezzetli tadı aynı anda sunar.

Çeşitli ciğer türleri ve yine bir o kadar çeşitli diğer malzemeler ile hazırlanan pek çok ciğer lezzetleri mevcuttur. Yumuşacık pişirilerek ve bir kaç dakikada hazırlanabilen bu lezzet, gittiğiniz restoranda sizlere görsel ve tadsal açıdan muhteşem deneyim sunabilir.

Eğer bir ciğer lezzeti tutkunu olarak İstanbul'u ziyaret ediyor veya orada yaşıyorsanız ve tadı damağınızda kalacak derecede kaliteli bir şekilde hazırlanmış çeşitli ciğer yemekleri sunacak bir ciğerci mekanı arıyorsanız, o halde size en yakın lokasyondaki Ciğerhane şubesine uğramalısınız.

Florya ve Zeytinburnu'nda bulunan şubelerimizin yanısıra; Başakşehir şubemizde de sadece muhteşem lezzette olan perde ciğer yemeğimizi değil, aynı zamanda da çeşitli mezeler ve adana ile urfa şiş, tavuk şiş, ciğer şiş ve pek çok türde gelen tatlılarımız gibi birbirinden çeşitli lezzetlerimizi de deneyimleme imkanı yakalayacaksınız.

Lezzet deneyimleme imkanı demişken, elbette ki bu konuda sizlere çeşitlilik sağlamakla beraber, güzel bir şekilde doymanızı sağlayacak olan kilo ile kahvaltı hizmetimizin varlığı sizi mutlu edecektir.

Oldukça çeşitli seçeneklerimiz arasından istediğiniz kadar yemeği almanızı ve ona göre ödeme yapmanıza imkan tanıyan bu hizmetimizin yanısıra, masanıza servis edilen birbirinden çeşitli ve lezzetli olan garnitürlerimizin size ikramımız olduğunu bilmek sizi mutlu edecek bir başka detaydır.

Uygun fiyata ve oldukça doyurucu olanKilo ile kahvaltı hizmetimiz haricinde; İstanbul'daki en iyi ciğerci olabilmek için Başakşehir şubemizde de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü, müşterilerimize sunduğumuz çeşitli başka hizmetlerimiz de mevcuttur.

Oyun alanı hizmetimiz; bir yandan çocuklarınızın hem keyifli hem de eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarken, bir yandan da rahatça yemeğinizi yemenizi sağlar.

Müşterilerimizin; onlara ücretsiz olarak sunduğumuz otopark ve vale hizmeti sayesinde, park alanı bulma sorununu dert etmelerine gerek kalmıyor. Aracınızı park ettikten ve siparişinizi verdikten sonra, keyif verici ve sorunsuz bir şekilde lezzetlerimizi tatmaya başlayabilirsiniz.

İsterseniz şubemize bizzat gelerek; isterseniz de sağladığımız paket servisi hizmetinden yararlanarak, aralarında perde ciğer  gibi birbirlerinden eşşiz güzellikteki ciğer lezzetlerimizi deneyimlemeniz mümkün.

Sabah saat 10:00'da kapılarımızı siz müşterilerimize açıyor ve gece 02:00'ye kadar hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Ciğerhane olarak; hem sizlere sunduğumuz lezzetlerin kalitesi hem de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü bir daha asla İstanbul'da en iyi ciğerci diye arayışa girmeyeceğinizin ve şubelerimize uğramanız durumunda mükemmel bir deneyim yaşayacağınızın garantisini veriyoruz.

Adres: İkitelli OSB Mh. Enkoop San. Sit, Hürriyet Bulvari No:74 Giriş, 34480 Başakşehir/İstanbul

Telefon No: 0532 519 00 42